BLO Car Dryer Air-RS – EU Plug

209,00

2 op voorraad

Categorieën ,

De BLO Car-Dryer Air-RS is een compacte autodroger met een grote capaciteit. Ideaal voor het veilig en gemakkelijk drogen van auto’s en motorfietsen, waarbij water uit elke ventilatieopening, spiegel of verstopplek wordt gedreven.

Laat je niet misleiden door deze lichtgewicht autoblazer, hij heeft een enorme 5,5PK motor en wordt geleverd met een 5M snoer en 5M slang om je auto of motor te kunnen bereiken.

Het drogen van je auto na een gewone wasbeurt is het moment waarop je waarschijnlijk de microkrasjes in de lak aanbrengt die na verloop van tijd ontstaan en lelijke swirlsporen veroorzaken. Het gebruik van een BLO Car Dryer Air-RS is niet alleen veiliger, maar ook sneller en efficiënter. Je krijgt ook alle lastige plekken waar water druppelt, zoals de spiegels, handgrepen en sierlijsten.

De BLO Air – RS heeft een lange slang, comfortabele handgreep en variabele snelheidsregeling.

Het speciaal ontworpen zachte rubberen mondstuk zorgt ervoor dat je geen krassen maakt op het lakoppervlak als je iets te dicht bij de lak komt.

Elke BLO eenheid heeft een speciaal luchtfilter bij de inlaat van de machine. Dit zorgt ervoor dat de vuilvrije lucht niet in contact komt met de lak voor een gemakkelijke en schone droogervaring.

Niet alle delen van het voertuig vereisen de volle kracht van de BLO. Als je ingewikkelde grills of zijspiegels droogt, wil je misschien een minder krachtige luchtstroom. De eenvoudig instelbare windsnelheidsknop maakt dat mogelijk.

Kenmerken:

– 5,5 pk via één enkele motor

– 43.500 FPM

– Lange slang van 5 meter

– Variabele luchtsnelheidsregeling

– Warme gefilterde lucht

– Lang 5 meter netsnoer

– EU Stekker

BEKIJK OOK ONZE ANDERE BLO PRODUCTEN:

https://asterics.nl/merken/blo/

OVER BLO:

BLO Car Dryers behoren tot de krachtigste autodrogers op de markt. Ze schieten water moeiteloos weg om je auto veilig en snel te drogen. Daarom BLO!

Deze krachtige Car Dryers verdrijven het water uit elke ventilatieopening, spiegel of verstopplek.

BLO Car Dryers vereenvoudigen het droogproces en voorkomen elk risico op beschadiging van je lak.

BLO Dryer

209,00