MENU

Menzerna Heavy Cut Compound 1100 250 ML

13,95

Categorie

Menzerna Heavy Cut Compound 1100 is een zeer effectief schuurmiddel voor blanke autolakken.

Het verwijdert overspray, ernstige gebruikssporen en schuursporen effectief en betrouwbaar.

Menzerna 1100 is een speciaal polijstmiddel voor toepassing met lamswol om ernstige gebruikssporen en schuursporen te verwijderen.

Eigenschappen:

– Voor het verwijderen van schuursporen en krassen

– Verwijderen van schuursporen P1500 met lamswolsnijpad

– Het product aanbrengen en goed polijsten

Gebruiksaanwijzing:

– Zorg ervoor dat de lak schoon, droog en koel aanvoelt.

– Breng 1-2 druppels ter grootte van een erwt aan op een lamswollen pad.

– Plaats de pad tegen de lak en gebruik een lage snelheid om het product over het paneel te verdelen.

– Verhoog de snelheid om het mengsel in de verf te werken

– Wanneer het resultaat is bereikt, veeg het residu af met schone, zachte microvezel.

Snijden: 8/10

Glans: 5/10

Inhoud: 250ml

Menzerna

Menzerna ontwikkelt en produceert al meer dan 100 jaar polijstpasta's. Toen Friedrich Menzer het bedrijf in 1888 in Pforzheim oprichtte, behoorden polijstmiddelen tot de belangrijkste producten in de plaatselijke juwelenindustrie. Solide polijstmiddelen werden voornamelijk geproduceerd voor horlogemakers en kleine bedrijven. Gesteund door de ervaring van een eeuw, ontwikkelen en produceren we sinds 1888 hoogwaardige solide polijstpasta's, polijstemulsies en auto- en bootpoetsmiddelen. De passie voor perfectie is verwerkt in elk Menzerna-product en garandeert ultieme kwaliteit en economische efficiëntie. Met meer dan 200 innovatieve formules worden alle industriële polijsttoepassingen bestreken. Een netwerk van filialen en dealers voorziet industrie en handel over de hele wereld van hoogwaardige polijstpasta's uit Ötigheim in Duitsland. Naast de productbusiness is Menzerna procespartner voor industriële ondernemingen. De polijstexpert biedt technische diensten die zijn klanten ondersteunen bij de optimalisatie van hun polijstprocessen.
13,95