MENU

Mothers California Gold Scratch Remover

10,95

Categorie

Er zijn delen van de lak die meer worden beschadigd dan andere: op de randen van de portieren en het kofferdeksel, rond de portiergrepen, sleutelgaten, enz. Wat je nodig hebt is een krasverwijderaar. Mothers® Scratch Remover werkt op alle soorten lak om de lak te herstellen en oppervlakkige krassen te verwijderen. Dit is een echt polijstmiddel – zorg ervoor dat je het combineert met de standaard waxbehandeling om de lak goed te verzegelen en te beschermen.

Maat: 236 ml

Menzerna

Menzerna ontwikkelt en produceert al meer dan 100 jaar polijstpasta's. Toen Friedrich Menzer het bedrijf in 1888 in Pforzheim oprichtte, behoorden polijstmiddelen tot de belangrijkste producten in de plaatselijke juwelenindustrie. Solide polijstmiddelen werden voornamelijk geproduceerd voor horlogemakers en kleine bedrijven. Gesteund door de ervaring van een eeuw, ontwikkelen en produceren we sinds 1888 hoogwaardige solide polijstpasta's, polijstemulsies en auto- en bootpoetsmiddelen. De passie voor perfectie is verwerkt in elk Menzerna-product en garandeert ultieme kwaliteit en economische efficiëntie. Met meer dan 200 innovatieve formules worden alle industriële polijsttoepassingen bestreken. Een netwerk van filialen en dealers voorziet industrie en handel over de hele wereld van hoogwaardige polijstpasta's uit Ötigheim in Duitsland. Naast de productbusiness is Menzerna procespartner voor industriële ondernemingen. De polijstexpert biedt technische diensten die zijn klanten ondersteunen bij de optimalisatie van hun polijstprocessen.
10,95