P&S Hi-Tone-Glaze Original Liquid-Wax

21,95

P&S Hi-Tone-Glaze Original Liquid-Wax is een zeer effectieve vloeibare wax die al sinds de jaren 1960 op de markt is.

Deze vloeibare wax was een van de eerste producten die P&S bijna 60 jaar geleden produceerde. Sinds de formulering in 1961 tot vandaag is de formule van P&S Hi Tone Glaze Original Liquid Wax niet veranderd. Het heeft bewezen zo’n effectief en gemakkelijk te gebruiken product te zijn dat autodetailers het al tientallen jaren keer op keer gebruiken.

P&S Hi-Tone-Glaze Original Liquid-Wax geeft de lak van uw auto de diepe, warme glans van een carnaubawas, maar het reinigt ook de lak van uw auto.

P&S Hi Tone Glaze Original Liquid Wax bevat effectieve reinigingsmiddelen die uw lak moeiteloos ontdoen van oxidatie en kleine verontreinigingen. Nadat het klaar is met het reinigen van je lak, laat het een gelijkmatige laag carnaubawas achter die je lak niet alleen beschermt, maar ook een diepe, warme glans geeft.

Gebruiksaanwijzing:

Zorg er eerst voor dat je je auto grondig wast en droogt om ervoor te zorgen dat de lak is voorbereid op P&S Hi Tone Glaze Original Liquid Wax. Schud de container extreem goed om ervoor te zorgen dat alle actieve ingrediënten grondig worden verspreid. Breng P&S Hi Tone Glaze Original Liquid Wax aan met een schone, droge handdoek of schuim wax applicator. Verspreid P&S Hi Tone Glaze Original Liquid Wax in een dunne, lichte laag over het oppervlak van de lak. Laat het drogen tot een waas en poets het uit met een schone, droge handdoek.

Maat: 946ml (32oz)

BEKIJK HIER OOK ANDERE P&S PRODUCTEN:

https://asterics.nl/merken/ps-automotive-polishers/

OVER P&S:

Welkom bij P&S Detail Products!

Wij zijn een familiebedrijf dat al sinds 1961 actief is in de auto-industrie. Met meer dan zestig jaar ervaring zijn we er trots op dat we een vertrouwde bron zijn geworden voor detailingproducten van professionele kwaliteit die uitzonderlijke resultaten leveren.

Bij P&S Detail Products hebben we een passie voor de kunst en wetenschap van het detailen van auto’s. Wij geloven dat een goed gedetailleerd voertuig meer is dan alleen een mooi gezicht – het is een weerspiegeling van de zorg en toewijding van de eigenaar. Daarom zetten we ons in om producten van de hoogste kwaliteit te leveren die onze klanten helpen superieure resultaten te behalen.

Onze productlijn omvat een breed scala aan reinigingsmiddelen, poetsmiddelen, wassen, kitten en coatings, die allemaal zijn samengesteld met behulp van de nieuwste technologie en de beste ingrediënten. We innoveren en verbeteren onze producten voortdurend om te voldoen aan de veranderende behoeften van onze klanten en de industrie.

We zijn erg trots op onze toewijding aan klantenservice en ondersteuning. Ons deskundige team staat altijd klaar om je vragen te beantwoorden en je te helpen de best mogelijke resultaten te behalen. We bieden ook leermiddelen, waaronder trainingsvideo’s en workshops, om onze klanten te helpen op de hoogte te blijven van de nieuwste technieken en trends.

P&S Automotive Polish

P&S is al meer dan 50 jaar een grote naam in de detailing branche. Het bedrijf heeft producten geproduceerd die veel verschillende aspecten van detaillering bekleden, van lakcorrectie tot vloeibare was. P&S innoveert voortdurend nieuwere en betere producten. Het merk heeft zelfs samengewerkt met detailleringsmeester Renny Doyle om een lijn van professionele detailleringsproducten te produceren die speciaal zijn bedoeld voor professionele detailers. De producten in de Double Black Renny Doyle Collection zijn door Renny goedgekeurd als gelijk aan of op zichzelf staand als de beste die hij heeft gevonden. De Double Black-lijn zal blijven evolueren en verbeteren naarmate Renny en P&S meer samenwerken om meer prestaties van elk product te eisen en te krijgen.
21,95