MENU

P&S Hi Tone Glaze Original Liquid Wax

21,95

Categorie

P&S Hi Tone Glaze Original Liquid Wax is een zeer effectieve vloeibare wax die al sinds de jaren 1960 op de markt is.

Deze vloeibare wax was een van de eerste producten die P&S bijna 60 jaar geleden produceerde. Sinds de formulering in 1961 tot vandaag is de formule van P&S Hi Tone Glaze Original Liquid Wax niet veranderd. Het heeft bewezen zo’n effectief en gemakkelijk te gebruiken product te zijn dat autodetailers het al tientallen jaren keer op keer gebruiken.

Hi Tone Glaze geeft de lak van uw auto de diepe, warme glans van een carnaubawas, maar het reinigt ook de lak van uw auto.

P&S Hi Tone Glaze Original Liquid Wax bevat effectieve reinigingsmiddelen die uw lak moeiteloos ontdoen van oxidatie en kleine verontreinigingen. Nadat het klaar is met het reinigen van je lak, laat het een gelijkmatige laag carnaubawas achter die je lak niet alleen beschermt, maar ook een diepe, warme glans geeft.

RICHTLIJNEN:

Zorg er eerst voor dat je je auto grondig wast en droogt om ervoor te zorgen dat de lak is voorbereid op P&S Hi Tone Glaze Original Liquid Wax. Schud de container extreem goed om ervoor te zorgen dat alle actieve ingrediënten grondig worden verspreid. Breng P&S Hi Tone Glaze Original Liquid Wax aan met een schone, droge handdoek of schuim wax applicator. Verspreid P&S Hi Tone Glaze Original Liquid Wax in een dunne, lichte laag over het oppervlak van de lak. Laat het drogen tot een waas en poets het uit met een schone, droge handdoek.

Maat: 946ml (32oz)

Vertaald met www.DeepL.com/Translator (gratis versie)

P&S Automotive Polish

P&S is al meer dan 50 jaar een grote naam in de detailing branche. Het bedrijf heeft producten geproduceerd die veel verschillende aspecten van detaillering bekleden, van lakcorrectie tot vloeibare was. P&S innoveert voortdurend nieuwere en betere producten. Het merk heeft zelfs samengewerkt met detailleringsmeester Renny Doyle om een lijn van professionele detailleringsproducten te produceren die speciaal zijn bedoeld voor professionele detailers. De producten in de Double Black Renny Doyle Collection zijn door Renny goedgekeurd als gelijk aan of op zichzelf staand als de beste die hij heeft gevonden. De Double Black-lijn zal blijven evolueren en verbeteren naarmate Renny en P&S meer samenwerken om meer prestaties van elk product te eisen en te krijgen.
21,95