SIMPLY AUTO PREMIUM-FULLY-WATERPROOF CAR-COVER

Vanaf 64,99

Nr nb Categorieën , ,

SIMPLY AUTO PREMIUM-FULLY-WATERPROOF CAR-COVER: Simply Fully Waterproof Car Covers zijn verkrijgbaar in verschillende maten. Meerlaags waterdicht materiaal met een zachte katoenen binnenkant. Biedt het hele jaar door bescherming tegen regen, sneeuw en UV-zonlicht. Gemakkelijke ritssluiting voor de bestuurdersdeur. Elastische zomen en zichtbare naden en reflectoren. SIMPLY AUTO PREMIUM-FULLY-WATERPROOF CAR-COVER!

Product Details:

VOLLEDIGE AUTOBESCHERMING – Zeer geschikt om auto’s te beschermen tegen stof, boomsap, vogelpoep, ijs, vorst, sneeuw en zure regen.

MULTILAGEERD MATERIAAL – Waterdichte buitenkant met zachte katoenen binnenkant om het lakwerk schoon en droog te houden.

VEILIGE TOEPASSING – Elastische zomen en onderbanden zorgen voor een veilige pasvorm op voertuigen. Deze versie heeft ook een ritsopening voor het bestuurdersportier.

Ventilatieopeningen – De hoes is voorzien van ventilatieopeningen voor en achter, zodat de auto droog blijft onder de hoes.

AFMETINGEN:

M- L432cm x W165cm x H117cm

L- L482cm x B177cm x H117cm

XL- L533cm x W177cm x H117cm

BEKIJK OOK ONZE ANDERE SIMPLY PRODUCTEN:

https://asterics.nl/merken/simply-brands/

OVER SIMPLY:

Bij Simply Brands zijn we enorm trots op ons erfgoed. We begonnen in 2010 als leverancier van autoaccessoires en onderhoudsproducten voor de auto-industrie; iets wat nog steeds een kernelement van ons bedrijf is.

In onze begindagen waren we slechts een handvol vernieuwers, die tot dezelfde familie behoorden, gevestigd in het Verenigd Koninkrijk. Dit is vandaag de dag nog steeds het geval, hoewel we ook kantoren hebben in Hongkong en China.

Herhaling:

Extra informatie

Maten

L, M, XL

Simply Brands

Vanaf 64,99