!

BLO Car Dryer Air-GT – EU Plug

259,00

Beschikbaar via nabestelling

Categorieën ,

De BLO Car Dryer AIR-GT is een van de krachtigste autodrogers met twee motoren van 8 pk. Deze blazer blaast water van oppervlakken zodat je voertuig veilig en in recordtijd droog is.

Deze grote BLO is ideaal voor auto’s, fietsen, boten en alles wat je snel droogt. Hij heeft een draaibare wielbasis en een superlange slang van meer dan 8 meter om veel oppervlakken te bestrijken.

De AIR-GT verwarmt tot 30 graden boven de omgevingsluchttemperatuur voor een optimale droogsnelheid.

Deze droger is krachtiger dan de BLO AIR-RS en is iets zwaarder. De Air-GT heeft een set zwenkwielen zodat je hem gemakkelijk door de garage of werkplaats kunt trekken. De wielen kunnen ook worden vergrendeld als dat nodig is.

De BLO Car Dryer Air-GT produceert meer dan 64.000 FPM op piekvermogen om snel te drogen, maar heeft ook een volledig variabele draaiknop, zodat je dit vermogen kunt regelen en naar beneden kunt draaien als dat nodig is voor kleinere of delicatere oppervlakken om ervoor te zorgen dat ze goed maar veilig worden gedroogd.

Het speciaal ontworpen zachte rubberen mondstuk zorgt ervoor dat je niet bang hoeft te zijn voor krassen op het verfoppervlak als je iets te dicht bij de lak komt.

Kenmerken:

– 8PK via dubbele motoren

– 64.000 FPM

– Superlange slang van 8 meter

– Variabele luchtsnelheidsregeling

– Warme gefilterde lucht

– Lang 5M netsnoer

– EU-stekker

BEKIJK OOK ONZE ANDERE BLO PRODUCTEN:

https://asterics.nl/merken/blo/

OVER BLO:

BLO Car Dryers behoren tot de krachtigste autodrogers op de markt. Ze schieten water moeiteloos weg om je auto veilig en snel te drogen. Daarom BLO!

Deze krachtige Car Dryers verdrijven het water uit elke ventilatieopening, spiegel of verstopplek.

BLO Car Dryers vereenvoudigen het droogproces en voorkomen elk risico op beschadiging van je lak.

BLO

259,00