DIY Detail Ceramic Gloss – pro 3,78 liter (gallon)

119,80

1 op voorraad

Categorie

Geef uw lak een prachtige glans en bescherming die maanden aanhoudt! Ceramic Gloss is een hightech keramische detailspray die een chemische binding vormt met uw verf om de UV-bescherming, glans en gladheid te verbeteren. Dit keramische coatingproduct geeft uw voertuig de nieuwe auto-glans en langdurige bescherming tegen vuil en puin, zure regen, lichte krassen en extreme temperaturen. Als extra bonus maken de waterafstotende en vuil-/puinafstotende eigenschappen van Ceramic Gloss het schoonmaken van uw auto een fluitje van een cent!

Beste keramische coating voor auto's
De professionele keramische coatingtechnologie van Ceramic Gloss maakt het superieur in zowel duurzaamheid als bescherming vergeleken met traditionele waxen en detailsprays. Ceramic Gloss-spuitcoating kan op elk oppervlak van uw voertuig worden aangebracht om een ​​streeploos, ultraglad oppervlak te creëren. Bescherm uw voertuig met een glanzende glans waar u dol op zult zijn!

Routebeschrijving:

Snelle detaillering:
Spray Ceramic Gloss op het voertuigoppervlak. Veeg af met een schone, droge, zachte microvezeldoek en poets totdat het product is verwijderd.

Drooghulp:
Nadat het voertuig is afgespoeld en nog nat is, vernevelt u de detailspray lichtjes in uw droogdoek en op het beoogde oppervlak. Gebruik een droogdoek om een ​​beschermde, streeploze glans te creëren.

DIY Detail

119,80