Maxshine Drill Carpet Brush – 12,70cm

9,99

De Maxshine Drill Carpet Detailing Brush is een zware borstelkop die je kunt aansluiten op je boormachine.

Deze boorborstels zijn geweldig voor het reinigen van tapijt en bekleding. Ze maken gebruik van de kracht van de boormachine voor een diepe, krachtige reiniging.

De Heavy-Duty Boorborstel voor Tapijt heeft diepe 3 mm nylon haren die stijf genoeg zijn om vlekken te verwijderen, maar zacht genoeg om kwetsbare oppervlakken niet te beschadigen. Maxshine Drill Carpet Brush!

5 Inch Draad M8 (130mm)

BEKIJK OOK ONZE ANDERE MAXSHINE PRODUCTEN:

https://asterics.nl/merken/maxshine/

OVER MAXSHINE:

“Wij, Maxshine, zijn een professioneel bedrijf dat zich al meer dan 15 jaar specialiseert in de ontwikkeling van de long throw dual action polishers en andere detailing tools en accessoires. Maxshine is uitgegroeid tot een van de meest populaire auto detailing tool en accessoire merken in ongeveer 50 landen en regio’s wereldwijd. Een grote factor van ons aanvankelijke succes komt voort uit onze passie – autozorg. Onze passie voor autozorg zal nooit verdwijnen en zal niet onopgemerkt blijven. Innovatie blijft altijd onze eerste stap in ontwikkeling. Onze producten blijven up-to-date met de nieuwste technologie om je de beste detailervaring ooit te geven.

Polijstmachines en andere Auto Detailing Producten
Maxshine staat trots achter het concept van het aanbieden van de hoogste kwaliteit producten. En de beste klantenservice om jouw tevredenheid te garanderen. Wij geloven dat je je gebruikerservaring kunt verbeteren door het gebruik van professionele gereedschappen en accessoires van Maxshine en dat je maximale resultaten zult behalen. We willen helpen om die passie ook voor jou te creëren. In de afgelopen decennia hebben we een aanzienlijke hoeveelheid tijd besteed aan het onderzoeken en ontwikkelen van nieuwe polijsttechnologie. Na vele jaren hebben we het eerste succes behaald door de ontwikkeling en massaproductie van de eerste polijstmachine met dubbele actie en deze op de Amerikaanse markt te brengen. We verzekeren je dat onze voortdurende inspanningen op de markt voor professioneel autodetailing gereedschap en accessoires nooit zullen verdwijnen.”

Maxshine

9,99