MENU

Menzerna Gelcoat Premium One-Step Polish

22,95

Categorie

Menzerna Gelcoat Premium One-Step Polish polijst en genereert hoogglans op gelcoats van boten.

Dit bootpolish bespaart tijd door krassen en gebruikssporen te verwijderen en tegelijkertijd een glanzende afwerking te genereren.

Menzerna Gelcoat Premium One-Step Polish is een levensredder op grote schepen, omdat slechts één toepassing nodig is.

Snijden: 8/10

Glans: 8/10

Gebruiksaanwijzing:

1. Voor het polijsten het oppervlak goed reinigen.

2. Schud de fles en giet het product op de polijstpad.

3. Gebruik de Menzerna Heavy Cut Foam Pad als er tekenen zijn van zwaar gebruik op het oppervlak.

4. Wanneer u een roterende polijstmachine gebruikt, werk dan in een kruispatroon.

5. Laat de polijstmachine in het begin op een lage snelheid draaien en oefen sterke druk uit op de polijstmachine. In de laatste stappen de snelheid verhogen en de druk op de polijstmachine verminderen.

6. Breng de Gelcoat Premium One-Step Polish aan totdat alleen nog een licht transparante of olieachtige film te zien is en verwijder polijstresten met een premium microvezeldoek.

7. Om de glans van het oppervlak nog verder te verhogen, kunt u het product een tweede keer gebruiken of u kunt daarna de Gelcoat Premium Gloss aanbrengen. In beide gevallen dient deze stap gedaan te worden met de Menzerna Soft Cut Foam Pad.

Maat: 250ml

Menzerna

Menzerna ontwikkelt en produceert al meer dan 100 jaar polijstpasta's. Toen Friedrich Menzer het bedrijf in 1888 in Pforzheim oprichtte, behoorden polijstmiddelen tot de belangrijkste producten in de plaatselijke juwelenindustrie. Solide polijstmiddelen werden voornamelijk geproduceerd voor horlogemakers en kleine bedrijven. Gesteund door de ervaring van een eeuw, ontwikkelen en produceren we sinds 1888 hoogwaardige solide polijstpasta's, polijstemulsies en auto- en bootpoetsmiddelen. De passie voor perfectie is verwerkt in elk Menzerna-product en garandeert ultieme kwaliteit en economische efficiëntie. Met meer dan 200 innovatieve formules worden alle industriële polijsttoepassingen bestreken. Een netwerk van filialen en dealers voorziet industrie en handel over de hele wereld van hoogwaardige polijstpasta's uit Ötigheim in Duitsland. Naast de productbusiness is Menzerna procespartner voor industriële ondernemingen. De polijstexpert biedt technische diensten die zijn klanten ondersteunen bij de optimalisatie van hun polijstprocessen.
22,95