Mothers CMX Ceramic Spray-Coating

21,95

Mothers CMX Ceramic Spray-Coating . Keramische bescherming in een eenvoudige spuitfles!

Mothers CMX Ceramic Spray-Coating is een gebruiksvriendelijke, professionele, ultra-duurzame, super-hydrofobische beschermingsformule ontworpen om je auto te beschermen tegen de elementen!

Spuit Mothers CMX gewoon op en veeg het af om je auto te beschermen met een baanbrekende SiO2 (silicone Dioxide) en TiO2 (Titanium Dioxide) mix die een fantastische glasachtige glanzende keramische uitstraling biedt. Het biedt ook een meedogenloze waterpareling zonder echte optische helderheid op te offeren.

Detailers en autoliefhebbers zijn sinds de lancering lovend over dit product. We waren enthousiast toen we de YouTube-video’s zagen van het gebruik van dit product door detailers in de VS en nu we het product hebben geprobeerd, kunnen we verzekeren dat de hype terecht is!

Je zult niet inboeten aan de helderheid en duurzaamheid van een waxproduct door over te schakelen op Mothers CMX Ceramic Spray Coating, omdat het kan worden gebruikt als booster voor je bestaande sealant, of op zichzelf!

Breng CMX in lagen aan voor meer diepte, duurzaamheid en bescherming!

Maat: 710ml (24 fl.oz)

Functies:

Biedt ultraduurzame, superhydrofobische bescherming
Krachtige mix van Sio2 (siliciumdioxide) en Tio2 (titaandioxide)
Biedt langdurige bescherming tegen weersinvloeden en continue waterafscheiding
Gemakkelijk te gebruiken; gewoon opspuiten en afvegen

OVER MOTHERS:

Mam – het gezicht van Mothers® – heeft het grootste deel van haar vroege jaren voorovergebogen doorgebracht met het polijsten van alles, van magische wielen tot geverfde afwerkingen en poly bootoppervlakken. In de loop der jaren hebben we onze lieve oude moeder een pauze gegeven en vandaag zit ze trots in de cirkelvormige afbeelding die de “O” in het Mothers® logo vult. Je kan haar zien op alle nieuwe Mothers® verpakkingen en op onze website.

BEKIJK OOK ANDERE MOTHERS PRODUCTEN:

Mothers auto en boot producten vindt u bij Asterics Reiniging.

Technische details:

Materiaal keramiek
Merk Moeders
Stijl Spray Coating, 24 fl. oz.
Item Gewicht 1.8 Pond
Item Afmetingen LxBxH 3,94 x 1,97 x 11,02 inch
Compatibel materiaal Glas, Keramiek
Item Vorm Vloeistof
Fabrikant Moeders
Model 01024
Item Gewicht 1,8 pond
Productafmetingen 3,94 x 1,97 x 11,02 inch
Land van herkomst USA
Artikelnummer 01024
Buitenkant Titanium
Artikelnummer van fabrikant 1024

Menzerna

Menzerna ontwikkelt en produceert al meer dan 100 jaar polijstpasta's. Toen Friedrich Menzer het bedrijf in 1888 in Pforzheim oprichtte, behoorden polijstmiddelen tot de belangrijkste producten in de plaatselijke juwelenindustrie. Solide polijstmiddelen werden voornamelijk geproduceerd voor horlogemakers en kleine bedrijven. Gesteund door de ervaring van een eeuw, ontwikkelen en produceren we sinds 1888 hoogwaardige solide polijstpasta's, polijstemulsies en auto- en bootpoetsmiddelen. De passie voor perfectie is verwerkt in elk Menzerna-product en garandeert ultieme kwaliteit en economische efficiëntie. Met meer dan 200 innovatieve formules worden alle industriële polijsttoepassingen bestreken. Een netwerk van filialen en dealers voorziet industrie en handel over de hele wereld van hoogwaardige polijstpasta's uit Ötigheim in Duitsland. Naast de productbusiness is Menzerna procespartner voor industriële ondernemingen. De polijstexpert biedt technische diensten die zijn klanten ondersteunen bij de optimalisatie van hun polijstprocessen.
21,95