Mothers Mag/Aluminium Polish metaalpoets is het best verkopende metaalpoetsmiddel in de USA. Mothers® geheime formule balanceert een briljante glans met gebruiksgemak voor aluminium wielen, onderdelen, messing, legeringen en accessoires.
Mothers Mag/Aluminium Polish is uitstekend op alle blanke metalen – het zorgt voor een geweldige glans en beschermt tegelijkertijd het metaal. Mothers Mag en Aluminium Polish wordt niet aanbevolen voor vergulde, verchroomde, geanodiseerde, geverfde of gecoate metalen.
Het aanbrengen is een kwestie van een schone doek en een beetje elleboogvet. Mag & Aluminium Polish is sterk genoeg om de meest verwaarloosde metalen te doen glanzen, en zacht genoeg om regelmatig te gebruiken.
Beschikbare maten: 5oz (147ml)
Functies:
- * Reinigt voorzichtig, herstelt en beschermt elk polijstbaar, kaal metalen oppervlak
- * Eenvoudig te gebruiken, zeer effectieve formule
- * Gebruik op alle polijstbare metalen – legeringen, messing, aluminium, enz
- * Gebruik om ontgroening op harde buitenkunststoffen te verwijderen
OVER MOTHERS:
Mam – het gezicht van Mothers® – heeft het grootste deel van haar vroege jaren voorovergebogen doorgebracht met het polijsten van alles, van magische wielen tot geverfde afwerkingen en poly bootoppervlakken. In de loop der jaren hebben we onze lieve oude moeder een pauze gegeven en vandaag zit ze trots in de cirkelvormige afbeelding die de “O” in het Mothers® logo vult. Je kan haar zien op alle nieuwe Mothers® verpakkingen en op onze website.
BEKIJK OOK ANDERE MOTHERS PRODUCTEN:
Mothers auto en boot producten vindt u bij Asterics Reiniging.
Technische details:
Materiaal Aluminium, Metaal
Item Afmetingen LxBxH 4 x 4 x 3 inches
Merk Moeders
Compatibel materiaal Aluminium, Metaal
Item Gewicht 10 Ons
Korrel 280
Fabrikant MOTHERS
Model 05101
Item Gewicht 10 ons
Product Afmetingen 4 x 4 x 3 inches
Land van herkomst USA
Artikelnummer 05101
Wordt beëindigd door fabrikant Nee
Buitenkant glad
Fabrikant Deelaantal 05101
OEM Onderdeelnummer 05101