P&S lege spuitflessen zijn voorzien van een etiket met daarop de afzonderlijke producten uit het P&S-assortiment.
Hierdoor kunt u producten in de flessen decanteren en er zeker van zijn dat u het juiste product gebruikt op basis van het etiket.
De flessen zijn gemaakt van HDPE en bevatten tot 946ml (32oz) van het gekozen product.
Deze P&S-flessen bieden ultiem gemak – eenmaal gevuld met het gewenste product pakt u gewoon de fles van uw keuze en spuit weg.
Beschikbare flessen:
Iron Buster – Spuitfles
Rem Buster – Spuitfles
Verfglans – Spuitfles
Xpress Interior – spuitfles
Carpet Bomber – spuitfles
Shine All – spuitbus
Finisher – spuitbus
Parelmaker – Spuitfles
Elke fles kan tot 946ml (32oz) bevatten
P&S Automotive Polish
P&S is al meer dan 50 jaar een grote naam in de detailing branche. Het bedrijf heeft producten geproduceerd die veel verschillende aspecten van detaillering bekleden, van lakcorrectie tot vloeibare was. P&S innoveert voortdurend nieuwere en betere producten.Het merk heeft zelfs samengewerkt met detailleringsmeester Renny Doyle om een lijn van professionele detailleringsproducten te produceren die speciaal zijn bedoeld voor professionele detailers.De producten in de Double Black Renny Doyle Collection zijn door Renny goedgekeurd als gelijk aan of op zichzelf staand als de beste die hij heeft gevonden. De Double Black-lijn zal blijven evolueren en verbeteren naarmate Renny en P&S meer samenwerken om meer prestaties van elk product te eisen en te krijgen.
Zomervakantie
Wij zijn gesloten van 18 juli t/m 18 augustus.
Uiteraard kunt u wel een bestelling plaatsen echter word deze vanaf 19 augustus in behandeling genomen!
We willen uw bezoek aan de website zo makkelijk en persoonlijk mogelijk maken. Daarom kunt u hieronder aangeven welke cookies we mogen plaatsen. De noodzakelijke-, voorkeuren en statistiek-cookies verzamelen geen persoonsgegevens en helpen ons de site te verbeteren. Wilt u een optimaal werkende website? Vink dan alle vakjes aan.AccepterenPrivacybeleid