MENU

P&S Envy Jeweling Polish

43,95

Categorie

P&S Envy Jeweling Polish is een finishing polish die de lak tot een schitterende glans brengt.

Envy Jeweling Polish is gemaakt met ultrafijne schuurmiddelen die ontworpen zijn om zeer kleine beschadigingen weg te werken en een glanzende afwerking achter te laten.

Poetsmiddelen corrigeren gebreken snel en effectief, maar kunnen daarbij sporen achterlaten. Marring komt meer voor op donkere kleuren zoals zwart.

Als u donkere kleuren bewerkt, of als u het best mogelijke resultaat wilt bereiken op elke kleur, is het belangrijk een ultrafijn polijstmiddel te gebruiken. Dit verwijdert krassen en laat een spiegelachtige afwerking achter voordat u bescherming aanbrengt over de bovenkant van uw lak.

P&S Envy Jeweling Polish bevat geen vulmiddelen die alleen de imperfecties verbergen door ze tijdelijk op te vullen, maar gebruikt micro-abrasieven om de imperfecties daadwerkelijk te corrigeren. Dit betekent dat de hoogwaardige show car finish die u krijgt zeker lang meegaat.

Gebruiksaanwijzing:

Gebruik uw favoriete pad en polijstmachine combinatie om Envy Jeweling Polish aan te brengen. Breng een voldoende hoeveelheid polish aan op het oppervlak van de pad om een goede smering en correctiepotentieel te garanderen. Werk in kleine delen en gebruik lichte druk om het product op de lak aan te brengen. Veeg het oppervlak droog met een zachte, droge, schone microvezeldoek. Herhaal dit voor het hele verfoppervlak en controleer regelmatig om het gewenste resultaat te bereiken.

Maat: 473ml (16oz)

P&S Automotive Polish

P&S is al meer dan 50 jaar een grote naam in de detailing branche. Het bedrijf heeft producten geproduceerd die veel verschillende aspecten van detaillering bekleden, van lakcorrectie tot vloeibare was. P&S innoveert voortdurend nieuwere en betere producten. Het merk heeft zelfs samengewerkt met detailleringsmeester Renny Doyle om een lijn van professionele detailleringsproducten te produceren die speciaal zijn bedoeld voor professionele detailers. De producten in de Double Black Renny Doyle Collection zijn door Renny goedgekeurd als gelijk aan of op zichzelf staand als de beste die hij heeft gevonden. De Double Black-lijn zal blijven evolueren en verbeteren naarmate Renny en P&S meer samenwerken om meer prestaties van elk product te eisen en te krijgen.
P&S Envy Jeweling Polish
43,95