MENU

P&S Iron Buster Wheel & Paint Decon Remover 3,78L

68,95

Categorie

P&S Iron Buster Wheel & Paint Decon Remover is een ijzerverwijderaar die veilig te gebruiken is op uw lak en wielen.

Zodra Iron Busters ijzerdeeltjes tegenkomt op uw voertuig begint het paars te bloeden om aan te geven dat het ze aan het verwijderen is.

Iron Buster combineert effectiviteit met veiligheid. De formule is krachtig genoeg om de meest hardnekkige ingebedde metaaldeeltjes te verwijderen, maar toch volledig veilig voor uw oppervlakken. Iron Buster is pH gebalanceerd en bevat geen zure chemicaliën.

Deze Iron Remover kan gebruikt worden op lak en velgen zonder de oppervlakken te beschadigen.

Gebruiksaanwijzing:

– Bij gebruik op verf, was en droog het oppervlak voor het aanbrengen van het product voor maximale effectiviteit.

– Zodra het oppervlak is voorbereid, spuit een ruime hoeveelheid Iron Buster op de lak en/of wielen.

– Laat het product 2-5 minuten inwerken

– Laat het product niet volledig drogen op het oppervlak

– Spoel grondig met water met behulp van een slang of hogedrukreiniger.

– Herhaal het proces indien nodig

Belangrijk: Test ter plekke alle wieloppervlakken voordat u het product aanbrengt om mogelijke vlekken of schade te voorkomen.

Maat: 473ml (16oz) & 3.78 Liter (1 US Gallon)

P&S Automotive Polish

P&S is al meer dan 50 jaar een grote naam in de detailing branche. Het bedrijf heeft producten geproduceerd die veel verschillende aspecten van detaillering bekleden, van lakcorrectie tot vloeibare was. P&S innoveert voortdurend nieuwere en betere producten. Het merk heeft zelfs samengewerkt met detailleringsmeester Renny Doyle om een lijn van professionele detailleringsproducten te produceren die speciaal zijn bedoeld voor professionele detailers. De producten in de Double Black Renny Doyle Collection zijn door Renny goedgekeurd als gelijk aan of op zichzelf staand als de beste die hij heeft gevonden. De Double Black-lijn zal blijven evolueren en verbeteren naarmate Renny en P&S meer samenwerken om meer prestaties van elk product te eisen en te krijgen.
68,95