MENU

P&S Play Maker All-in-One Polish & Protectant

33,95

Categorie

P&S Play Maker All-in-One Polish & Protectant perfectioneert en beschermt de lak in één gemakkelijke stap.

Het bevat micro-abrasives die het mogelijk maken om lichte tot matige onvolkomenheden in uw verf te corrigeren, en vervolgens uit te polijsten tot een glanzende afwerking.

Zodra de micro-abrasives hun werk hebben gedaan, zal de rest van de formule van P&S Play Maker All-in-One Polish & Protectant het overnemen, en een duurzame beschermlaag achterlaten.

Deze geweldige formule bespaart tijd door de combinatie van polijsten en beschermen. Het kan machinaal of met de hand gebruikt worden.

Gebruiksaanwijzing:

1. Was het hele voertuig voordat u begint met het polijstproces. Klei indien nodig het oppervlak van de lak.

2. Kies de gewenste combinatie van gereedschap en pad voor het polijsten.

3. Breng een kleine hoeveelheid P&S Play Maker All-in-One Polish & Protectant aan op het lakoppervlak of de pad en begin het lakcorrectieproces. Gebruik lichte tot gemiddelde druk om een heldere afwerking te verkrijgen. Bewerk een gebied van 2″ x 2″ of kleiner en breng voldoende product aan om te smeren en voldoende te reinigen.

4. Neem de tijd en herhaal het proces over het gehele verfoppervlak. Controleer de verf grondig om er zeker van te zijn dat een optimaal resultaat is bereikt en poets de verf met een microvezeldoek van goede kwaliteit.

Maat: 32oz

P&S Automotive Polish

P&S is al meer dan 50 jaar een grote naam in de detailing branche. Het bedrijf heeft producten geproduceerd die veel verschillende aspecten van detaillering bekleden, van lakcorrectie tot vloeibare was. P&S innoveert voortdurend nieuwere en betere producten. Het merk heeft zelfs samengewerkt met detailleringsmeester Renny Doyle om een lijn van professionele detailleringsproducten te produceren die speciaal zijn bedoeld voor professionele detailers. De producten in de Double Black Renny Doyle Collection zijn door Renny goedgekeurd als gelijk aan of op zichzelf staand als de beste die hij heeft gevonden. De Double Black-lijn zal blijven evolueren en verbeteren naarmate Renny en P&S meer samenwerken om meer prestaties van elk product te eisen en te krijgen.
33,95