MENU

P&S Velocity Glaze Speed Wax

17,95

Categorie

P&S Velocity Glaze Speed Wax is een vloeibare wax met ongeëvenaard gebruiksgemak en stofvrije toepassing.

Het beschikt over een unieke lotion-achtige emulsie systeem wat betekent dat het veel sneller kan worden toegepast dan de meeste andere wassen. Ditzelfde emulsiesysteem betekent ook dat P&S Velocity Glaze Speed Wax het product volledig stofvrij kan verwijderen.

Dit product is bijzonder nuttig voor professionele detailers, want hoe minder stof je moet verwijderen, hoe sneller je in staat bent om die auto af te werken en naar de volgende te gaan.

P&S Velocity Glaze Speed Wax kan worden gebruikt bij elk type detailing: handmatig waxen, orbitaal waxen of machinaal waxen. Het geeft u uitzonderlijke resultaten, ongeacht hoe u het toepast.

Deze vloeibare wax geeft fantastische resultaten op alle afwerkingen en blinkt vooral uit op donkere afwerkingen. Het is effectief op auto’s, boten, motorfietsen, vliegtuigen en meer.

Gebruiksaanwijzing:

Was en droog het voertuig dat u gaat bewerken voordat u de wax aanbrengt. Schud P&S Velocity Glaze Speed Wax goed om ervoor te zorgen dat de actieve ingrediënten grondig worden verspreid. Verspreid een lichte, gelijkmatige laag over het lakoppervlak met behulp van een schone, droge handdoek, schuimpad of wasapplicator. Laat P&S Velocity Glaze Speed Wax drogen en poets het vervolgens uit met een schone, droge handdoek.

Eigenschappen:

– Gemakkelijk te gebruiken

– Stofvrije toepassing

– Aanbrengen met de hand of machine

Maat: 473ml (16oz)

P&S Automotive Polish

P&S is al meer dan 50 jaar een grote naam in de detailing branche. Het bedrijf heeft producten geproduceerd die veel verschillende aspecten van detaillering bekleden, van lakcorrectie tot vloeibare was. P&S innoveert voortdurend nieuwere en betere producten. Het merk heeft zelfs samengewerkt met detailleringsmeester Renny Doyle om een lijn van professionele detailleringsproducten te produceren die speciaal zijn bedoeld voor professionele detailers. De producten in de Double Black Renny Doyle Collection zijn door Renny goedgekeurd als gelijk aan of op zichzelf staand als de beste die hij heeft gevonden. De Double Black-lijn zal blijven evolueren en verbeteren naarmate Renny en P&S meer samenwerken om meer prestaties van elk product te eisen en te krijgen.
P&S Velocity Glaze Speed Wax
17,95