MENU

P&S Xpress Interior Cleaner 473ml

15,95

Categorie

P&S Xpress Interior Cleaner is een effectieve reiniger voor alle interieuroppervlakken.

Hoewel P&S Xpress Interior Cleaner een veelzijdig en effectief product is, zal het uw interieur in het geheel niet beschadigen.

Het aanbrengen van P&S Xpress Interior Cleaner kan niet eenvoudiger, gewoon opspuiten, inwrijven, afvegen.

Naast een uitzonderlijk krachtige reiniger is P&S Xpress Interior Cleaner uiterst veilig voor elk oppervlak van uw interieur. Het kan gebruikt worden op plastic, vinyl, stof, tapijt en zelfs leer. Op welk oppervlak u P&S Xpress Interior Cleaner ook aanbrengt, u kunt er zeker van zijn dat er geen verkleuring of beschadiging optreedt.

Gebruiksaanwijzing:

Hoewel P&S Xpress Interior Cleaner een zeer veilig product is, is het altijd een goed idee om het te testen op een onopvallende plek van uw interieur om ervoor te zorgen dat u de gewenste resultaten krijgt. P&S Xpress Interior Cleaner kan rechtstreeks uit de fles gebruikt worden of 1 op 1 verdund worden met water. Spuit P&S Xpress Interior Cleaner op het te reinigen oppervlak totdat u schuim ziet ontstaan. Schrob het oppervlak met een handdoek, zachte borstel, scuff pad, magic eraser, of een ander gewenst gereedschap. Na het schrobben het oppervlak schoonvegen met een met water bevochtigde handdoek.

Eigenschappen:

– Krachtige maar veilige reiniger

– Effectief op alle interieuroppervlakken

– Te gebruiken op plastic, vinyl, stof, tapijt en leder

Maat: 473ml (16oz) & 3.78 Liter (1 US Gallon)

P&S Automotive Polish

P&S is al meer dan 50 jaar een grote naam in de detailing branche. Het bedrijf heeft producten geproduceerd die veel verschillende aspecten van detaillering bekleden, van lakcorrectie tot vloeibare was. P&S innoveert voortdurend nieuwere en betere producten. Het merk heeft zelfs samengewerkt met detailleringsmeester Renny Doyle om een lijn van professionele detailleringsproducten te produceren die speciaal zijn bedoeld voor professionele detailers. De producten in de Double Black Renny Doyle Collection zijn door Renny goedgekeurd als gelijk aan of op zichzelf staand als de beste die hij heeft gevonden. De Double Black-lijn zal blijven evolueren en verbeteren naarmate Renny en P&S meer samenwerken om meer prestaties van elk product te eisen en te krijgen.
15,95