MENU

Renny Doyle Double Black Bead Maker Paint Protectant 3,78L

39,95

Categorie

Renny Doyle Bead Maker van P&S geeft een langdurige glans en waterpareling op elk buitenoppervlak!

Double Black Bead Maker Paint Protectant is eenvoudig te gebruiken – gewoon opspuiten en afvegen om uw lak maandenlang te voorzien van verbazingwekkende bescherming, waterparels en glans!

Renny Doyle Bead Maker is ontwikkeld met behulp van unieke polymeer beschermingsmiddelen die veilig te gebruiken zijn op elk oppervlak van de buitenkant van uw auto. Het kan ook worden toegepast op elk oppervlak, of het nu droog of nat is!

Renny Doyle is bekend binnen de detailing industrie en heeft meer dan 25 jaar ervaring! Hij is een Master level detailer en heeft het iconische Air Force One Detailing Team opgericht. Alle producten in de Renny Doyle collectie van P&S worden onderschreven door de legendarische detailer zelf, Renny Doyle.

Finishing producten zijn een cruciaal aspect van car detailing; ze bieden bescherming aan uw auto na het compounderen en polijsten van uw lak. Zonder de juiste bescherming zou de lak van uw auto er binnen enkele weken weer geschuurd en dof uitzien, waardoor u het hele lakcorrectieproces opnieuw zou moeten doen.

Double Black Bead Maker Paint Protectant laat uw lak achter met een prachtige hydrofobiciteit die ervoor zorgt dat water bijna van uw lak afspringt! Koppel dat aan de briljante hoogglans glans, en je hebt een van de beste afwerkingsproducten beschikbaar.

Gebruiksaanwijzing:

Was uw voertuig voordat u Double Black Bead Maker Paint Protectant aanbrengt. Aanbrengen op een nat of droog oppervlak, maar de algemene prestaties en resultaten zullen worden verbeterd als het wordt aangebracht op droge lak. Spuit gewoon Renny Doyle Double Black Bead Maker Paint Protectant op uw lak en veeg het vervolgens af met een schone, droge microvezel handdoek. Zodra de volledige Bead Maker Paint Protectant van uw voertuig is geveegd, geef het product 8-10 uur om volledig uit te harden.

Inhoud: 473 ml of 3,78 liter

P&S Automotive Polish

P&S is al meer dan 50 jaar een grote naam in de detailing branche. Het bedrijf heeft producten geproduceerd die veel verschillende aspecten van detaillering bekleden, van lakcorrectie tot vloeibare was. P&S innoveert voortdurend nieuwere en betere producten. Het merk heeft zelfs samengewerkt met detailleringsmeester Renny Doyle om een lijn van professionele detailleringsproducten te produceren die speciaal zijn bedoeld voor professionele detailers. De producten in de Double Black Renny Doyle Collection zijn door Renny goedgekeurd als gelijk aan of op zichzelf staand als de beste die hij heeft gevonden. De Double Black-lijn zal blijven evolueren en verbeteren naarmate Renny en P&S meer samenwerken om meer prestaties van elk product te eisen en te krijgen.
39,95