SIMPLY AUTO FINE PUTTY (2 maten)

Vanaf 15,49

SIMPLY AUTO FINE PUTTY: Egaliseert kleine oneffenheden in oppervlakken van staal, aluminium, hout, beton en polyester. Fine Putty is gemakkelijk schuurbaar, elastisch en overspuitbaar met alle laksystemen. Fijnplamuur heeft een zeer fijne structuur en een uitstekende hechting en is bestand tegen chemicaliën en weersinvloeden. Fine Putty kan worden aangebracht in lagen met een dikte tot 0,5 cm. SIMPLY AUTO FINE PUTTY!

Productdetails:

NIVELLEREN VAN KLEINE IRREGULARITEITEN – onze eenvoudig te gebruiken 2-componenten fijnplamuur kan kleine onregelmatigheden zoals gaten in oppervlakken van staal, aluminium, hout, beton en polyester met een uitstekende hechting gladmaken. Kan direct in lagen op de beschadigde plek worden aangebracht en vult tot een dikte van 0,5 cm.

ZEERFIJNE STRUCTUUR – het kan heel gemakkelijk met de hand worden geschuurd na 30 minuten. Door de zeer fijne en elastische structuur kan het gebruikt worden als afwerkplamuur om een perfect oppervlak te creëren.

SNELLE UURTIJD – onze fijnplamuur heeft na menging met de verharder een potlife (werktijd) van 3 tot 5 minuten bij een ideale verwerkingstemperatuur van 15°C tot 25°C. De uithardingstijd is afhankelijk van de omgevingstemperatuur.

RE-SPRAYABLE – Fine Putty is na slechts 60 minuten uithardingstijd overspuitbaar met alle laksystemen. Het is dan bestand tegen chemicaliën en weersinvloeden.

VOORKOM CORROSIE – ons uitgebreide assortiment plamuren kan effectief helpen bij het repareren van schade aan panelen en onderdelen, zodat uw auto niet langer wordt blootgesteld aan corrosie.

IDEALE REPAIRGEBIEDEN – Fine Putty kan worden aangebracht op voertuigoppervlakken zoals deurpanelen, vleugelpanelen, motorkap en bumpers.

EENVOUDIG SCHUREN – Gemakkelijk te schuren en te vormen naar de exacte contouren van de bumper.

HOUDBAAR – 3 – 5 minuten

SCHUURBAAR – 30 minuten

HERSTELBAAR – 60 minuten

TOEPASSING – Staal, aluminium, hout, beton en polyester. Daarom Simply!

BEKIJK OOK ONZE ANDERE SIMPLY PRODUCTEN:

https://asterics.nl/merken/simply-brands/

OVER SIMPLY:

Bij Simply Brands zijn we enorm trots op ons erfgoed. We begonnen in 2010 als leverancier van autoaccessoires en onderhoudsproducten voor de auto-industrie; iets wat nog steeds een kernelement van ons bedrijf is.

In onze begindagen waren we slechts een handvol vernieuwers, die tot dezelfde familie behoorden, gevestigd in het Verenigd Koninkrijk. Dit is vandaag de dag nog steeds het geval, hoewel we ook kantoren hebben in Hongkong en China.

Extra informatie

Inhoud

1000g, 250g

Simply Brands

Vanaf 15,49