SIMPLY AUTO PLASTIC REPAIR-PUTTY

29,50

SIMPLY AUTO PLASTIC REPAIR-PUTTY: Egaliseer oneffenheden op verschillende kunststof oppervlakken, met uitzondering van polyethyleen (PE) en polypropyleen (PP) van je auto met Plastic Repair Putty. Ook geschikt voor oppervlakken van staal, aluminium, hout, beton en polyester, die onderhevig zijn aan trillingen. Plastic reparatieplamuur is zeer elastisch en gemakkelijk te schuren. Kunststof reparatieplamuur is overschilderbaar met alle lakken, ook poedercoating, en heeft een zeer fijne structuur. De kunststof reparatieplamuur is bestand tegen chemicaliën en weersinvloeden en heeft een uitstekende hechting. Kunststof Reparatieplamuur kan worden aangebracht in lagen met een dikte tot 1 centimeter.

Product details:

NIVEAU IRREGULARITEITEN – onze eenvoudig te gebruiken 2-componenten Plastic Reparatieplamuur om onregelmatigheden in oppervlakken van alle soorten kunststof te nivelleren, met uitzondering van polyetheen (PE) en polypropeen (PP). Ook geschikt voor oppervlakken van staal, aluminium, hout, beton en polyester die onderhevig zijn aan trillingen. Het kan direct in lagen worden aangebracht met behulp van de zeer fijne structuur van deze plamuur op de beschadigde plek en vult tot een dikte van maximaal 1 cm.

EASILY SHAPED – kan heel gemakkelijk met de hand worden geschuurd na 30 minuten. Dankzij de elastische textuur kan deze plamuur gemakkelijk worden gevormd naar het gewenste oppervlak van het voertuigonderdeel, zonder krulsporen of speldenprikken.

SNELLE UUR – onze Plastic Repair Putty heeft na menging met de verharder een potlife (werktijd) van 3 tot 5 minuten bij een ideale verwerkingstemperatuur van 15°C tot 25°C. De droogtijd is afhankelijk van de omgevingstemperatuur.

RE-SPRAYABLE – Plastic Repair Putty is overspuitbaar met alle laksystemen die na 60 minuten uithardingstijd kunnen worden aangebracht, inclusief poedercoating. Het is dan bestand tegen chemicaliën en weersinvloeden.

VOORKOM CORROSIE – ons uitgebreide assortiment plamuren kan effectief helpen bij het repareren van schade aan panelen en onderdelen, zodat uw auto niet langer wordt blootgesteld aan corrosie.

IDEALE REPAIRGEBIEDEN – Plastic Reparatieplamuur is speciaal gemaakt voor plastic voertuigonderdelen zoals buitenspiegels, zijpanelen, wielkasten, bumpers en grills.

MASILY SHAPED – Gemakkelijk geschuurd en gevormd naar de exacte contour van de bumper.

HOUDBAAR – 3 – 5 minuten

SCHUURBAAR – 30 minuten

OPSTOFBAAR – 60 minuten

TOEPASSING – Staal, aluminium, hout, beton en polyester.

BEKIJK OOK ONZE ANDERE SIMPLY PRODUCTEN:

https://asterics.nl/merken/simply-brands/

OVER SIMPLY:

Bij Simply Brands zijn we enorm trots op ons erfgoed. We begonnen in 2010 als leverancier van autoaccessoires en onderhoudsproducten voor de auto-industrie; iets wat nog steeds een kernelement van ons bedrijf is.

In onze begindagen waren we slechts een handvol vernieuwers, die tot dezelfde familie behoorden, gevestigd in het Verenigd Koninkrijk. Dit is vandaag de dag nog steeds het geval, hoewel we ook kantoren hebben in Hongkong en China.

Simply Brands

29,50