MENU

STA-BIL Fast Fix Small Engine Treatment

10,95

Categorie

STA-BIL Fast Fix is een complete brandstofsysteemreiniger voor kleine motoren.

Fast Fix lost problemen met ethanol-gebaseerde brandstof op en vreet gom en vernis weg die een ruwe start of geen start veroorzaken. Het verwijdert ook water

Deze motorbehandeling is compatibel met ALLE kleine motoren en voorkomt de noodzaak om motoren te demonteren voor brandstof gerelateerde problemen.

De formule, ontwikkeld door de beste brandstofchemici in de industrie, bestrijdt problemen veroorzaakt door brandstoffen met ethanol door water te verwijderen, carburateurs en injectoren te reinigen en het hele brandstofsysteem te reinigen.

Als uw kleine motor slecht stationair loopt of gewoon niet wil starten, vertrouw dan op STA-BIL Fast Fix om uw motor weer op gang te krijgen.

Ideaal voor gebruik in duwmaaiers, zitmaaiers, grasmaaiers, sneeuwblazers en meer!

Gebruiksaanwijzing:

Voor ruw lopende motoren gebruik 30ml tot 9.5L brandstof. Vul met verse brandstof. Start de motor en laat deze 15 minuten draaien om het additief door het brandstofsysteem te laten werken.

Als de motor niet start, probeer hem dan een paar keer te draaien zodat het additief zijn weg vindt door het brandstofsysteem en laat hem een nacht rusten.

Eigenschappen:

– Reinigt carburateurs en injectoren

– Repareert ruw lopende motoren

– Verwijdert water

Inhoud: 118ml

Product Code: STA-22303

Sta-bil

STA-BIL: AMERIKA'S nummer 1 brandstofstabilisator Al meer dan 60 jaar hebben we STA-BIL ontwikkeld als de meest betrouwbare en vertrouwde naam in brandstofstabilisatoren en behandelingen. Sta-Bil zorgt ervoor dat uw voertuigen altijd in goede staat voor u klaar staan. Als Amerika's grootste en meest erkende brandstofstabilisator, biedt STA-BIL u producten van topkwaliteit aan. Dit staat online in onze experttips. Het is 60 jaar van onderzoek, testen, leren en verbeteren en als we onderweg iets hebben geleerd, is dat het volgende: we houden niet alleen van onze boten, auto's en buitenapparatuur, maar van waar ze ons naartoe brengen. Het belangrijkste is dat we nooit uit het oog verliezen waarom ons bedrijf bestaat. Zeker nu er zoveel ethanol wordt toegevoegd in uw brandstof is Sta-Bil een onmisbare bescherming voor uw geliefde auto, of boot. Of het nu om een oldtimer, Youngtimer, industriele machine gaat. NB. We merken dat de populariteit elk jaar weer toeneemt. Natuurlijk proberen we voldoende voorraad te houden, maar wees er snel bij. VAN DEZELFDE MAKERS IS HET MERK: HEET® GAS-LINE ANTIVRIES - DE ENIGE MANIER OM TE BESCHERMEN TEGEN TEMPERATUUREXTREMEN EN WATER IN UW GASLIJN. De staat van uw auto's en buitenapparatuur is afhankelijk van de kwaliteit en concentratie van uw antivries. Met HEET®-producten die door de aderen van uw motor pompen, is de motor in de winter altijd beschermd tegen bevriezing. De speciale formules in HEET en Iso-HEET verwijderen vocht en reinigen tegelijk brandstofinjectoren en carburateurs om corrosie te voorkomen. Het is de beste, meest betrouwbare optie om water te verwijderen, bevriezing te voorkomen en roest op afstand te houden. In feite absorberen onze premium HEET-producten  absoluut 5 keer meer water dan normale antivries op gaslijn.
10,95