MENU

STA-BIL Rust Stopper

18,95

Categorie

STA-BIL Rust Stopper is een corrosieremmer die alle gangbare metalen beschermt.

Deze roestremmer bestrijdt de vorming van roest en corrosie op blootgestelde metalen oppervlakken.

Rust Stopper biedt een krachtige, langdurige bescherming. Het laat een filmlaag achter op metalen oppervlakken die bewezen de test van verschillende weersomstandigheden, inclusief regen en sneeuw, kan doorstaan.

Gebruik STA-BIL Rust Stopper op auto’s, motoren, fiets- en motorkettingen, boten, tuingereedschap, kettingzagen en meer. De formule werkt op elektrische onderdelen en gelakte oppervlakken.

De gespecialiseerde formule voorkomt normale watererosie en voorkomt dat het beschermde oppervlak waterstrepen ontwikkelt die leiden tot ongelijkmatige corrosie.

Rust Stopper stopt de verspreiding van bestaande roest. Zodra roest aanwezig is, stopt deze formule het in zijn sporen en bedekt het met een beschermende laag.

STA-BIL Rust Stopper smeert ook onderdelen en gereedschap om piepen en kleven te voorkomen.

Eigenschappen:

– Bestrijdt de vorming van roest en corrosie

– Biedt krachtige, langdurige bescherming

– Waterbestendig

Maat: 13oz

Product Code: STA-22003

Sta-bil

STA-BIL: AMERIKA'S nummer 1 brandstofstabilisator Al meer dan 60 jaar hebben we STA-BIL ontwikkeld als de meest betrouwbare en vertrouwde naam in brandstofstabilisatoren en behandelingen. Sta-Bil zorgt ervoor dat uw voertuigen altijd in goede staat voor u klaar staan. Als Amerika's grootste en meest erkende brandstofstabilisator, biedt STA-BIL u producten van topkwaliteit aan. Dit staat online in onze experttips. Het is 60 jaar van onderzoek, testen, leren en verbeteren en als we onderweg iets hebben geleerd, is dat het volgende: we houden niet alleen van onze boten, auto's en buitenapparatuur, maar van waar ze ons naartoe brengen. Het belangrijkste is dat we nooit uit het oog verliezen waarom ons bedrijf bestaat. Zeker nu er zoveel ethanol wordt toegevoegd in uw brandstof is Sta-Bil een onmisbare bescherming voor uw geliefde auto, of boot. Of het nu om een oldtimer, Youngtimer, industriele machine gaat. NB. We merken dat de populariteit elk jaar weer toeneemt. Natuurlijk proberen we voldoende voorraad te houden, maar wees er snel bij. VAN DEZELFDE MAKERS IS HET MERK: HEET® GAS-LINE ANTIVRIES - DE ENIGE MANIER OM TE BESCHERMEN TEGEN TEMPERATUUREXTREMEN EN WATER IN UW GASLIJN. De staat van uw auto's en buitenapparatuur is afhankelijk van de kwaliteit en concentratie van uw antivries. Met HEET®-producten die door de aderen van uw motor pompen, is de motor in de winter altijd beschermd tegen bevriezing. De speciale formules in HEET en Iso-HEET verwijderen vocht en reinigen tegelijk brandstofinjectoren en carburateurs om corrosie te voorkomen. Het is de beste, meest betrouwbare optie om water te verwijderen, bevriezing te voorkomen en roest op afstand te houden. In feite absorberen onze premium HEET-producten  absoluut 5 keer meer water dan normale antivries op gaslijn.
STA-BIL Rust Stopper
18,95