STA-BIL Rust Stopper is een corrosieremmer die alle gangbare metalen beschermt. Deze roestremmer bestrijdt de vorming van roest en corrosie op blootgestelde metalen oppervlakken. Rust Stopper biedt een krachtige, langdurige bescherming. Het laat een filmlaag achter op metalen oppervlakken die bewezen de test van verschillende weersomstandigheden, inclusief regen en sneeuw, kan doorstaan. Gebruik STA-BIL Rust Stopper op auto’s, motoren, fiets- en motorkettingen, boten, tuingereedschap, kettingzagen en meer. De formule werkt op elektrische onderdelen en gelakte oppervlakken. De gespecialiseerde formule voorkomt normale watererosie en voorkomt dat het beschermde oppervlak waterstrepen ontwikkelt die leiden tot ongelijkmatige corrosie. Rust Stopper stopt de verspreiding van bestaande roest. Zodra roest aanwezig is, stopt deze formule het in zijn sporen en bedekt het met een beschermende laag. STA-BIL Rust Stopper smeert ook onderdelen en gereedschap om piepen en kleven te voorkomen.
Eigenschappen van dit product:
– Bestrijdt de vorming van roest en corrosie
– Biedt krachtige, langdurige bescherming
– Waterbestendig
Maat: 384ml
OVER STA-BIL:
STA-BIL beschermt de dingen waar u van houdt, van binnenuit.
Wij houden net zoveel van onze auto’s, motoren, boten en outdoor power equipment als jij en ze beschermen is onze missie.
Het STA-BIL assortiment wordt geproduceerd door Gold Eagle, dat in 1932 werd opgericht door Armin Hirsch. Hirsch begon met een visie om de meest innovatieve chemicaliën voor de auto-industrie te produceren vanuit zijn kleine winkel in Chicago. Het bedrijf richtte zich op het voorkomen en genezen van de moeilijkste motorproblemen.
BEKIJK OOK ONZE ANDERE STA-BIL PRODUCTEN:
Sta-Bil brandstof stabilisator vindt u bij Asterics Reiniging.