SUPER-GLUE-CORP INSTANT-PETROL TANK/RAD REPAIR

10,99

SUPER-GLUE-CORP INSTANT-PETROL TANK/RAD REPAIR: Gemakkelijk te gebruiken plamuur, dicht kleine gaatjes, scheurtjes of naden permanent af zonder de benzinetank of radiator af te tappen of te verwijderen. Hardt uit als staal in 2-4 uur. Volledig uitgehard in 12 uur. Voor het repareren van kleine lekken of scheuren in brandstoftanks en radiatoren. SUPER-GLUE-CORP INSTANT-PETROL TANK/RAD REPAIR!

Productgegevens:

Merk Super Glue Corp
Lengte verpakking 14.61cm
Pakket Breedte 1.02cm
Pakket Hoogte 8.89cm
Gewicht verpakking 31.1g
Land van herkomst USA
Goederencode 35069900
Barcode 50291620203

BEKIJK OOK ONZE ANDERE SUPER GLUE CORP PRODUCTEN:

https://asterics.nl/merken/super-glue-corp/

OVER SUPER GLUE CORP:

Over de originele Super Glue Corporation
Wanneer consumenten een lijm nodig hebben waar ze op kunnen rekenen, grijpen ze naar een product van Super Glue Corporation. We hebben meer dan veertig jaar gewerkt aan de ontwikkeling van een robuuste lijn van lijmen, waaronder waterbestendige epoxies en hoogwaardige technische lijmen. Van schoenreparatie en doe-het-zelf-knutselen tot het hechten van zware metalen, Super Glue Corporation heeft een product voor elk project.

In werkelijkheid werd cyanoacrylaat (de chemische naam) in 1942 ontdekt door wetenschappers die probeerden heldere plastic vizieren voor wapens te ontwerpen voor de oorlogsinspanning. De stof plakte overal aan vast, wat aanvankelijk als een nadeel werd gezien. Eastman Kodak onderzoekers Harry Coover en Fred Joyner herontdekten het in 1951 en het kwam in 1958 op de markt.

Tijdens een openbare test van het product was The Original Super Glue® in staat om een auto aan een kraan vast te lijmen. Dat moment staat al sinds de begindagen vereeuwigd op onze verpakkingen. En hoewel het een ongelofelijke kleefkracht heeft, kun je onze FAQ’s raadplegen om te leren hoe je The Original Super Glue® van huid en andere oppervlakken verwijdert. Ongelukjes gebeuren nu eenmaal – daar zijn we mee begonnen!

Super Glue Corporation is misschien begonnen als een fabrikant van hobbyvliegtuigpakketten, maar we zijn uitgegroeid tot een veelzijdig bedrijf. We zijn trots op ons uitstekende assortiment en we zijn enthousiast om innovatieve lijmproducten te blijven leveren aan consumenten over de hele wereld.

Super Glue Corp

10,99